TELİF HAKLARI

Dizaynınızı Kendin Tasarla ürünleri üzerinde görmek istiyorsanız, lisanslama ve telif hakkı kurallarını aşağıdaki şekilde kabul etmeniz gerekmektedir.

– ” Gönderdiğim resim, tasarım, yazının ticari lisansı ve üretme hakkı bana aittir.”
– ” Eğer, herhangi bir sebeple, kullandığım tasarımın lisans sahibi Kendin Tasarla ile bağlantı kurarsa, hukuki sorumluluğu bana aittir. Bilgilerim tasarım sahibine verilebilir ve doğacak bütün olumsuz durumlardan tarafım sorumludur.”
– ” Üçüncü şahıslara ait telif hakkı ile korunan bir dizayn kullanmak ciddi bir suçtur ve ağır cezaları vardır.”
– ” Şahsımdan kaynaklanan bu tür sorunlarla ilgili DORA TİCARET – DOĞANCAN ARAZ her türlü hukuki yola başvurabilir.”

“Kendin Tasarla” İÇERİK HAKLARI

– Site içeriğinde bulunan tüm yazılı ve görsel unsurlara ait haklar Kendin Tasarla’ya veya içerik sağlayıcılarına ait olup, Kendin Tasarla’un yazılı izni olmadan, kısmen veya tamamen kullanılması, kopyalanması, değişiklik yapılması, ticari amaçla elde bulundurulması yasaktır.
– Ziyaretçi, siteyi kullanırken, tüm işlemlerinden kişisel olarak sorumludur. Doğabilecek zararlardan, Kendin Tasarla sorumlu tutulamaz.
– Kendin Tasarla, içeriğindeki kullanıcılar tarafından iletilmiş görüş ve düşüncelerinden sorumlu tutulamaz.
– Kendin Tasarla veri tabanında sakladığı site üyelerine ait bilgilerin güvenliğini mümkün olduğunca korumaya çalışır, fakat hacking ve benzeri dış müdahaleler ile olabilecek zararlardan Kendin Tasarla hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.