[la_divider height=”lg:300px;”]
[la_divider height=”lg:50px;”]

Alışveriş yapmak için üyelik şart mı?

Alışveriş yapmak için üye olmak zorunlu değildir, alışverişinizi tamamlamadan hemen önce Misafir Alışverişi seçeneği ile üye olmadan gerekli alanları doldurarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz veya o aşamada yine Üye Ol seçeneği ile üye olabilir bir sonraki siparişinizde teslimat bilgilerinizi tekrar doldurmadan alışveriş yapabilirsiniz.

[la_divider height=”lg:50px;”]

İptal veya İade hakkım var mı?

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği gereğince alıcılar malı teslim aldıktan sonra 14(ondört) gün içerisinde, satıcıya ön bilgi vererek hiçbir neden göstermeden CAYMA HAKKI kapsamında ürünlerinin tamamını veya bir kısmını satıcıya karşı ödemeli olarak hiçbir kargo ücreti ödemeden iade edebilir.

[la_divider height=”lg:50px;”]

Kapıda Ödeme ile alım yapabilir miyim?

Anlaşmalı kargo firmamızla 200 (ikiyüz) TL tutarındaki siparişlerinize kadar kapıda ödeme ile alım yapabilirsiniz. Ürünü kapıda ister kart ister nakit olarak ödeyebilirsiniz Bu hizmet bedeli olarak KDV dahil 4 (dört) TL ödeme alınır.

Siparişim gecikti nedeni nedir?

Siparişleriniz sizlere özel olarak kesim, dikim ve baskı aşamalarından geçmektedir, Bu nedenle aldığınız her ürünün hazırlanış süreci iş günleri dahilinde 3 (üç) veya 5 (beş) gün içerisinde kargoya verilir.

[la_divider height=”lg:50px;”]

Toplu sipariş indiriminiz var mı?

Toplu siparişin anlamı 50 ve üzeri siparişlerinizde bizlerden ekstra indirim talebinde bulunabilirsiniz, elimizden gelen yardımı yapmaya hazırız.

[la_divider height=”lg:50px;”]

Siparişi takibini nasıl yapabilirim?

Siparişleriniz kargoya verildikten sonra sisteme girdiğiniz e-posta ve SMS ile mutlaka bilgilendirilirsiniz. Bilgilendirmediğinizi veya girdiğiniz bilgilerde bir hata olduğunu düşünüyorsanız bizimle kontak kurabilirsiniz.

[la_divider height=”lg:50px;”]

Bayiniz olabilir miyim?

Kendi tasarımlarınızı veya bizim tasarımlarımızı kullanarak kendi Instagram, Blog, Vlog veya web sitenizde satabilirsiniz. Bunun için bizlerden bayilik başvurusunda bulunarak çalışma prensiplerimi hemen oluşturabiliriz.

[la_divider height=”lg:70px;”]
[la_divider height=”lg:50px;”][la_heading tag=”div” alignment=”inline” title=”Eğer farklı bir sorunuz varsa” title_fz=”lg:42px;md:36px;sm:30px;” title_lh=”lg:50px;md:40px;” title_color=”#ffffff” el_class=”visible-inline-block padding-right-30 margin-bottom-0″][/la_heading][la_btn title=”Buraya Tıklayın” color=”primary” size=”lg” link=”url:%2Fcontact-us%2F|||”][la_divider height=”lg:57px;”]