Menü Kapat

Alışveriş yapmak için üyelik şart mı?

Alışveriş yapmak için üye olmak zorunlu değildir, alışverişinizi tamamlamadan hemen önce Misafir Alışverişi seçeneği ile üye olmadan gerekli alanları doldurarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz veya o aşamada yine Üye Ol seçeneği ile üye olabilir bir sonraki siparişinizde teslimat bilgilerinizi tekrar doldurmadan alışveriş yapabilirsiniz.

Siparişim gecikti nedeni nedir?

Siparişleriniz sizlere özel olarak kesim, dikim ve baskı aşamalarından geçmektedir, Bu nedenle aldığınız her ürünün hazırlanış süreci iş günleri dahilinde 3 (üç) veya 5 (beş) gün içerisinde kargoya verilir.

İptal veya İade hakkım var mı?

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği gereğince alıcılar malı teslim aldıktan sonra 14(ondört) gün içerisinde, satıcıya ön bilgi vererek hiçbir neden göstermeden CAYMA HAKKI kapsamında ürünlerinin tamamını veya bir kısmını satıcıya karşı ödemeli olarak hiçbir kargo ücreti ödemeden iade edebilir.

Toplu siparişlerde indirim uygulanır mı?

Toplu siparişin anlamı 50 ve üzeri siparişlerinizde bizlerden ekstra indirim talebinde bulunabilirsiniz, elimizden gelen yardımı yapmaya hazırız.

Kapıda ödeme var mı?

Anlaşmalı kargo firmamızla 200 (ikiyüz) TL tutarındaki siparişlerinize kadar kapıda ödeme ile alım yapabilirsiniz. Ürünü kapıda ister kart ister nakit olarak ödeyebilirsiniz Bu hizmet bedeli olarak KDV dahil 4 (dört) TL ödeme alınır.

Sipariş takibini nasıl yapabilirim?

Siparişleriniz kargoya verildikten sonra sisteme girdiğiniz e-posta ve SMS ile mutlaka bilgilendirilirsiniz. Bilgilendirmediğinizi veya girdiğiniz bilgilerde bir hata olduğunu düşünüyorsanız bizimle kontak kurabilirsiniz.

Bayiniz olabilir miyim?

Kendi tasarımlarınızı veya bizim tasarımlarımızı kullanarak kendi Instagram, Blog, Vlog veya web sitenizde satabilirsiniz. Bunun için bizlerden bayilik başvurusunda bulunarak çalışma prensiplerimi hemen oluşturabiliriz.

X

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.