2016 yılından bu yana mükellef olan firmamız tasarım ve tekstil başlıklarını bir arada barındırırken sizlere kendi tasarımlarınızı yaratma fırsatı sunuyor. Tek amacı müşterilerinin istedikleri tasarımı fiyat performans ürünü olarak sahiplenmelerini isteyen Kendin Tasarla bugün 2 kafadar işinde uzman arkadaşın bir araya gelmesi ile ortaya çıktı. Sizlerden yüksek fiyatlara sıradan ürünler çıkartan piyasaya güneş gibi bir alternatif olarak aranızda sizden bir konsept ile yer aldı.

Kendi Tasarımını Keyifle Üzerinde Taşı

Bizler kar amacı gütmeden önce bir ihtiyaç doğrultusunda bugün sizin bu sitede olma nedeninden yola çıktık ve kişilerin / kurumlarım isteklerine imkan veren bir script ile siz hizmet etmek amacıyla kuruldu.

Baskı teknolojilerinde global anlamda bir çok takip içerisinde sizlere uygun kaliteli flok baskı veya tekstil folyosu yardımı ile ürünlerinde ilk amaç olarak kalite ve sızdırmazlığı sağlamak.

Nefes alan bir yapıta ithal ürünler ile kanserojen baskıdan ziyada tene dost ve dayanıklı ürünler ile hizmet veriyor. Sizlerin karar vereceği herhangi bir tasarımı imkansız kılarak istediğiniz ürün kartelasında sizlere sunuyor.

Ürünlerimizin dayanıklılık süreleri minimum 30 yıkama maksimum 60 yıkama arasında kullanıma bağlı olarak değişmektedir.

Buna bağlı olarak ekstra dayanıklılık için bizler üstümüze düşenleri yapmayı hedefliyoruz, size düşen ise tasarımınızı keyifle üzerinizde taşımak 🙂

Uzun Ömürlü Kullanmak İstiyorsan

Üretimi tamamlanmış son kullanıcıya ulaşmış ürünlerimizde her zaman geri bildirimlere önem vererek her müşterimizi çözüm ortağımız kabul ederek kaliteyi zirveye taşımayı hedefleyen firmamızdan acizane bir kaç tavsiye;

Buna rağmen bir sorun yaşıyor ve bize ulaşmak istiyorsanız BURAYA TIKLAYIN

İlham

" Rakiplerinizi unutun ve müşterilerinize odaklanın. "

Jack Ma

Alibaba Kurucusu

“Moda, pejmürde olmadan önceki son adımdır.”

Karl Lagerfeld

Moda Tasarımcısı

“Son eleştirmen her zaman müşteridir. Tüm bu süreçten sağ salim çıkan, insanların giydikleri şeyler. Tozlu bir müzede son bulacak kıyafetler üretmekle ilgilenmiyorum.”

Marc Jacobs

Moda Tasarımcısı

" Zekanın ölçütü bilgi değil, hayal gücüdür.

Albert Einstein

Teorik Fizikçi

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi yazıp enter'e basın

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Dili Değiştir »